Atklājiet neaizmirstamu pasākumu pieredzi kopā ar 
Rudy's Kombucha

Ja meklējiet unikālu, aizraujošu un neaizmirstamu veidu, kā izklaidēt viesus korporatīvajā pasākumā, konferencē vai sanāksmē, tad esat to atraduši! 

Rudy's Kombucha piedāvā izcilu degustācijas un kokteiļu meistarklases pieredzi, kas jūsu viesus neatstās vienaldzīgus.
IMG_1057
Kombucha_L
31
IMG_1179
Kombucha_L
IMG_1129
Rudy's Kombucha komanda specializējas izklaidējošas, izglītojošas un gastronomiskas pieredzes radīšanā. Neatkarīgi no tā, vai rīkojat konferenci, izstādi, sanāksmi vai jebkuru citu korporatīvo pasākumu, mūsu kombučas degustācijas un kokteiļu meistarklases ir izstrādātas, lai aizrautu un iesaistītu ikvienu auditorijā.

Kapēc izvēlēties Rudy's Kombucha?

Par RUDY'S KOMBUCHA pasākumiem

Ko mēs piedāvājam

bg-loobook
Informatīvi
bg-loobook
Izklaidējoši
bg-loobook
Atspirdzinoši
bg-loobook
Jaunu pieredzi
PASĀKUMU VEIDI

Kāpēc izvēlēties Rudy's Kombucha?

ecom-no-replace-zZIiFrxMu1Star
Kombucha_L
KOMBUČAS DEGUSTĀCIJAS AR RUDY'S KOMBUCHA

Palutiniet savas maņas un paplašiniet garšu pasauli ar ekskluzīvajām Rudy's Kombucha degustācijām. Ideāli piemērotas korporatīvajiem pasākumiem, konferencēm vai komandas saliedēšanas pasākumiem. Kombučas degustācijas piedāvā unikālu izziņas un izklaides apvienojumu.

Mēs piedāvājam:

- Vadītās degustācijas: Iepazīstiet īpaši izvēlētu Rudy's Kombucha izlasi, kur katra garša radīta no augstvērtīgām sastāvdaļām, lai nodrošinātu lielisku garšas baudījumu.

- Izglītojoši ieskati: Uzziniet par ražošanas procesu, vērtīgajiem kombučas ieguvumiem veselībai un Rudy's Kombucha stāstu no mūsu eksperta Edgara Elberga.

- Interaktīva pieredze: Iesaisties ar kolēģiem vai viesiem interaktīvās sesijās, kas raisa jautājumus, diskusijas un kopīgus jaunatklājumus.
Rudy’s kombucha degustācijas ir izstrādātas tā, lai tās būtu ne tikai informatīvas, bet arī izklaidējošas un aktīvas, kas atstās lielisku iespaidu apmeklētājiem.
IMG_1181
KOKTEIĻU MEISTARKLASE AR RUDY'S KOMBUCHA

Paceliet savu pasākumu jaunā līmenī ar Kombučas Kokteiļu Meistarklasi, kur tek apvienots radošums un jaunu garšu pieredze. Ideāli piemērota korporatīvajiem un tīklošanas pasākumiem vai īpašiem svētkiem. Šī meistarklase piedāvā praktisku pieredzi, radot gardus un inovatīvus kokteiļus, izmantojot Rudy's Kombucha.

Mēs piedāvajam:

- Apmācība eksperta pavadībā: apgūstiet kokteiļu pagatavošanas mākslu ar unikālu pieeju pieredzējuša bārmeņa un nozares līdera Edgara Elberga vadībā.
 
- Inovatīvas receptes: Atklājiet, kā iekļaut Rudy's Kombucha dažādās kokteiļu receptēs, tradicionālās tehnikas apvienojot ar mūsdienu garšām.

- Komandas saliedēšana: Veiciniet komandas darbu un sadarbību, kopā veidojot un degustējot savus veikumus, vienlaikus baudot Rudy's Kombucha izcilās garšas.
Šī meistarklase nav tikai par dzērienu pagatavošanu; tā ir par jaunas pieredzes radīšanu, kas apvieno izziņu, radošumu un jautrību. Ideāli piemērota, lai pārsteigtu klientus, apbalvotu personālu vai pievienotu unikālu akcentu jūsu pasākumam.
Kombucha_L
KOMBUČAS UN ĒDIENU SADERĪBAS PIEREDZE
AR RUDY'S KOMBUCHA

Paceliet savu korporatīvo pasākumu jaunā līmenī ar izsmalcinātu un garšas bagātu ceļojumu Kombučas un Ēdienu Saderības Pieredzē. Radīta, lai palutinātu savas garšas kārpiņas un sniegtu gastronomisku pieskārienu jūsu pasākumam. Šis unikālais piedāvājums ideāli piemērots tiekoties ar klientiem, vadības vai komandas saliedēšanās pasākumiem.

Mēs piedāvājam:

- Izvēlētas Saderības: Baudiet gardēžu rūpīgi izvēlētu ēdienu kopā ar Rudy's Kombucha, kur katrs salikums ir izveidots, lai uzlabotu un papildinātu gan ēdiena, gan kombučas garšas.

- Eksperta pavadība: Edgars Elbergs ar savu plašo pieredzi dzērienu nozarē un izsmalcināto garšu sajūtu vadīs jūs cauri degustācijas ceļojumam, izskaidrojot katras saderības loģiku un kā tās pilnībā izbaudīt.

- Izzinoša piedeva: Uzziniet par ēdienu un dzērienu saderības principiem, kombučas unikālajām īpašībām un kā Rudy's Kombucha var iekļaut smalkajā ēdienu pasaulē. - Interaktīva pieredze: Iesaistieties diskusijās un dalieties savās piezīmēs ar kolēģiem vai viesiem, padarot šo par interaktīvu un neaizmirstamu kulināro piedzīvojumu.
Kombučas un Ēdienu Saderības Pieredze piedāvā izsmalcinātu veidu, kā atstāt pozitīvu iespaidu uz klientiem, sniegt jaunu pieredzi savai komandai vai pievienot elegances pieskārienu jūsu korporatīvajiem pasākumiem.

Pasākumu vadītājs

Mūsu pasākumus vada Edgars Elbergs, pieredzējis profesionālis ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi bāru un restorānu nozarē. Edgars ir vadījis bārus un restorānus kopš 2009. gada un ir bijis dzinējspēks Eiropas bāru vidē. Viņa iespaidīgie sasniegumi ietver:

- Bārmeņu skolas dibinātājs, kurā apmācīti vairāk nekā 1400 nozares profesionāļi dažādās programmās.

- World Class Latvia bārmeņu programmas un sacensību vadītājs no 2017. līdz 2023. gadam.

- Diageo Bar Academy instruktors no 2019. līdz 2023. gadam.
- Starptautiski atzītā WSET 2. līmeņa alkohola sertifikāta īpašnieks.

- Plaša ceļojumu pieredze uz dzērienu rūpnīcām Skotijā, Francijā, Meksikā, Šveicē, ASV, Īrijā un Nīderlandē.
Edgars ienes savu aizraušanos ar inovācijām un zinātkāri katrā pasākumā, nodrošinot izcilu un neaizmirstamu pieredzi, kuras centrā ir Rudy's Kombucha unikālās garšas.

Cenas atbilstoši jūsu vajadzībām:

Cenas tiek pielāgotas tieši jūsu vēlmēm, ņemot vērā dalībnieku skaitu, atrašanās vietu, pasākuma ilgumu un īpašos piedāvājumus. 

Kopā sadarbojoties, izstrādājam individuālu pieredzi, kas atbilst vēlamajam budžetam un viennozīmīgi pārsniedz jūsu cerības. Zvanat vai sūtat e-pastu!

Rezervējiet savo pieredzi jau šodien

Esat gatavi uzlabot savu nākamo pasākumu ar Rudy's Kombucha? Sazinieties ar mums šodien, lai apspriestu jūsu vēlmes un saņemtu piedāvājumu tieši jums. Ļaujiet mums palīdzēt radīt neaizmirstamu pasākumu, par kuru jūsu viesi runās vēl ilgu laiku.

31
Atsauksmes

Uzzini no citiem pasākuma dalībniekiem!

Mēs izvēlējāmies Rudy's Kombucha un Food Pairing Experience mūsu vadītāju atpūtai, un tas bija izcils. Edgara Elberga zināšanas par kombucha savienošanu ar gardēžu ēdieniem bija acīmredzamas un piešķīra mūsu pasākumam izsmalcinātu pieskārienu. Mūsu vadītāju atsauksmes bija ļoti pozitīvas. Lieliska izvēle jebkuram augstākās klases pasākumam!

Kuldīgas gadskārtējā "Kafejnīcu dienas"

"Rudy's Kombucha degustācija bija mūsu ikgadējās konferences hīts! Edgars Elbergs nodrošināja saistošu un informatīvu sesiju, kas lika mūsu apmeklētājiem gan izklaidēties, gan izglītoties. Kombucha garšas bija izcilas, un degustācijas interaktīvā būtība padarīja to par izcilu notikumu. Ļoti iesakām jebkura korporatīvā sapulce!"

Uzņēmums: "Adaptive"

"Rudy's kombucha Kombuča kokteiļu meistarklase bija ideāls papildinājums mūsu komandas saliedēšanas dienai. Edgars Elbergs ir fantastisks instruktors, kurš padarīja sesiju jautru un ieskatu pilnu. Mūsu komandai ļoti patika radīt un degustēt inovatīvos kokteiļus. Tā bija unikāla pieredze, ko ikviens varēja baudīt. patika!"

Van Gogh Spirits Galerija

ecom-no-replace-UjC0U7uJG2Star-2

Rezervējiet savu pieredzi jau šodien!

Gatavi paaugstināt savu nākamo korporatīvo pasākumu ar Rudy's Kombucha?

Sazinieties ar mums jau šodien, lai apspriestu jūsu prasības un saņemtu personalizētu piedāvājumu. 

Ļaujiet mums palīdzēt jums radīt pasākumu, par kuru jūsu darbinieki un viesi runās vēl daudzus gadus.
vai